Безкоштовний* аналіз насіння сої

Умови проведення Акції «Безкоштовний* аналіз насіння сої»

  • Акція проводиться у період з 15 вересня до 31 грудня 2017 року включно.
  • До участі в Акції запрошуються повнолітні дієздатні громадяни України, які проживають на території проведення Акції, є виробниками насіння сої та користувачами Інтернету.
  • ОБОВ'ЯЗКОВОЮ умовою участі у Акції є реєстрація на сайті rizoaktiv.com.
  • Зразок надсилати Новою Поштою, на адресу: м. Київ, від. № 231 на ім'я отримувача: ПП "НВП "ЕКО-ГАРАНТ", ЄДРПОУ: 37642602, тел. (097) 401-80-79 (з указанням назви підприємства, контактів особи отримувача результатів аналізу та email).
  • Доставку сплачує за безготівковим розрахунком ПП "НВП "ЕКО-ГАРАНТ".
  • Результати аналізу Ви отримаєте на електронну пошту.
  • * Мається на увазі одноразова оплата в розмірі 0,01 грн після проведення аналізу.
Микола Вареник, директор ТОВ «Соя-Україна»

Мікробіологічні препарати у вирощуванні бобових культур, зокрема, сої мають великий вплив. На одну вкладену гривню можна отримати три гривні прибутку. Але необхідно точно й суворо дотримуватися технології застосування таких препаратів, адже це – живі організми. Варто, наприклад, порушити температуру зберігання або умови внесення і бажаного ефекту не буде.

Дуже важлива й цінова політика виробника. Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН проводив дослідження на порівняння мікробіологічних інокулянтів іноземного походження і вітчизняного препарату, розробленого в Інституті агроекології і природокористування НААН. Так, на ділянці, де застосували закордонний інокулянт, отримали прибавку 370 кг, а наш Ризоактив дав 340 кг, а різниця в ціні препаратів – у 5 разів! Це неабияка вигода для українських фермерів.

Віктор Кухарчук, заступник генерального директора
з виробництва агрохолдингу «Мрія»

Раніше в агрохолдингу «Мрія» ми використовували лише іноземні інокулянти, цього року ми вперше застосували інокулянт українського виробника – Ризоактив. Треба починати довіряти українському та залишати гроші в Україні – це перше, а друге – треба давати шанс українським виробникам!

Сам інокулянт, як і всі його складові - титр бактерій, його нанесення, поєднання з протруйниками, препаративна форма, терміни придатності, – це все є цеглинами успіху.

Хто хоче бути першим на цьому ринку, треба завоювати не стільки якістю продукту, скільки довірою до цієї якості. В українських інокулянтів може бути не така презентабельна упаковка, але це не важливо, бо нас цікавить результат їх дії. Після цьогорічного застосування інокулянту українського виробництва, можемо стверджувати: агрохолдинг «Мрія» довіряє інокулянту Ризоактив, а його ціна відповідає якості.

Анна Кулак, комерцiйний директор ПП "НВП" Вiват"

ПП «Науково-виробниче підприємство «Віват» з Інститутом агроекології і природокористування НААН співпрацює тривалий час, понад 8 років. Ми реалізуємо біологічний препарат Ризоактив від його появи на ринку. Фахівці підприємства відмітили високоефективність, дієвість і конкурентноздатність препарату порівняно з закордонними інокулянтами аналогічної дії. В підтвердження цього є щорічне збільшення обсягів продажу.

Наш аграрій не купує заздалегідь, досить часто йому потрібно на сьогодні. Інститут активно реагує на такі замовлення, від чого задоволеними залишаються всі.

За тривалий час співпраці, зрозуміли, що однією із переваг при використанні Ризоактиву перед обробкою насіння є його сумісність з іншими біологічними та хімічними препаратами. Це забезпечує зменшення затрат та використання робочої сили. Більшим попитом користується рідка форма препарату.

Дмитро Зулінський, директор з продажу ПП «ФІРМА «БЕРШАДЬ АГРОПЛЮС»

Усе більше сільськогосподарських товаровиробників у різних куточках нашої країни зрозуміли – аби отримувати високі врожаї зернобобових культур, варто здійснювати інокуляцію насіння перевіреним препаратом.

З Інститутом агроекології і природокористування НААН співпрацюємо уже протягом чотирьох років. Господарства, що купують у нас Ризоактив переконалися у його якості, оскільки завжди отримують гарантований та очікуваний результат. Я вважаю, що якість та ефективність Ризоактиву цілком виправдовує витрачені на нього кошти.

Працівники Інституту агроекології – це висококваліфіковані спеціалісти, завжди готові надати якісну консультацію, та ставлять за першочергову мету вирішення проблем фермера, а не реалізацію своєї продукції. З людьми, що знають та люблять свою справу, – легко та приємно працювати!

Ярослав Гадзало, президент НААН

В лабораторіях Інституту агроекології і природокористування НААН створено декілька форм мікробіологічного препарату Ризоактив, який успішно використовують сільгоспвиробники для обробки насіння сої. Препарат виробляється у достатній кількості, його представлено на сільськогосподарських виставках, реалізується через дистриб’юторів або шляхом прямих продажів. Обробка цим препаратом насіння сої та гороху дає більшу енергію росту рослин і збільшення врожайності на рівні 0,8 т/га. Крім того, у ґрунті накопичується більше азоту, і це сприяє його очищенню – ремедіації, а також є додатковим живленням для наступних культур.

Інокулянт – не тренд і не данина моді, це — реальна необхідність

Олександр Пітух, головний агроном ТОВ «АФ "Нива"»

Агрохолдинг «Галс-Агро» має в обробітку понад 35 тис. га землі в Київській та Чернігівській областях. Поточного року на полях нашого господарства ТОВ «АФ "Нива"» вперше випробували Ризоактив задля досліду-порівняння з іноземним аналогом.

Сою сорту Терек обробляли інокулянтом Ризоактив-Т й іноземним аналогом та висівали 20 квітня 2016 р. на полі площею 15 га, де восени була проведена оранка, впроваджуючи однакові технологічні заходи.

Порівняно з іноземним інокулянтом Ризоактив-Т уже на третьому трійчастому листу показав кращий результат за розвитком рослин та утворенням бульбочок, були помітні більша їх кількість та розміри. І цілком зрозуміло — отримали вищу врожайність!

Віталій Теличко, головний агроном СП «Інтерагро Сквира»

«Наше агропідприємство, яке очолює кандидат сільськогосподарських наук Сологуб Олександр Михайлович, займається вирощуванням сої понад 15 років, з яких більше 10 років ми виробляємо та реалізуємо елітне, репродукційне насіння зернових, олійних культур.

Цей рік для нас був досить складним через різкі перепади температури на початку вегетації рослин. Крім того, внаслідок потужних весняних опадів, рослини сої зазнали стресу, особливо на тих ділянках, де вносилися ґрунтові гербіциди. Однак, незважаючи на несприятливі погодні умови, які склалися цього року, вже в червні у фазі розвитку третього-четвертого трійчастого листа, ми побачили чудовий розвиток бульбочок на коренях рослин, що є хорошою передумовою для отримання гарних врожаїв.

Безумовно, Ризоактив – відмінний препарат, який я рекомендую всім сільськогосподарським підприємствам».

Микола Головатенко, головний агроном ТОВ «Приват-Агро Білозір`я»

«Цього року ми вирішили провести на своєму полі, площею 12 га, дослідження, аби порівняти інокулянт Ризоактив з американським аналогом. Перед сівбою соя оброблялася в однакових умовах та із витримкою всієї необхідної технології обробки насіння. Від сходів і до врожаю ми спостерігали за розвитком сої, обробленої двома інокулянтами, і прийшли до висновку, що рослини, оброблені Ризоактивом, розвивається набагато краще. Перші бульбочки з’явилися на першій парі трійчастого листа, а при їхньому розломі було чітко видно яскравий колір бульбочок, що свідчить про фіксацію азоту з атмосфери. Порівнюючи кількість бобів на рослині, можу сказати, що з Ризоактивом соя має 30-32 боби, з іноземним інокулянтом – лише 26-27. Такі показники свідчать про високу потенційну врожайність. Тому тепер ми можемо впевнено стверджувати: для того, щоб отримати гарний врожай за прийнятною ціною, можна довіряти інокулянтам від українського виробника»

Ірина Кас’яненко, директор департаменту засобів захисту рослин компанії «Украгроком»

Сьогодні не всі фермери можуть дозволити собі дорогі інокулянти, їм простіше купити генно-модифіковану сою або взагалі відмовитися від інокуляції насіння. Але ж фіксація азоту є однією з найважливіших складових високої врожайності сої. Добре, що тепер з’явився інокулянт Ризоактив, який може зламати всі стереотипи.

Працюємо з продуктом два роки поспіль, і я вважаю, що найважливіша перевага Ризоактиву — висока якість за доступною ціною, він не поступається дорогим іноземним аналогам, а за ціною значно дешевший. За цей час препарат завоював довіру в нас та покупців, тому нам легко його продавати.

Валерій Ігнатов, директор ФГ «Краєвид Полтавщини»

Близько 10 років ми займаємося агровиробництвом. Переважно спеціалізуємося на вирощуванні пшениці, соняшнику, сої, гороху.

Цього року передпосівну обробку насіння сої сорту Корада здійснювали інокулянтом Ризоактив-В (на вугільній основі). Посів проводили в день обробки та наступного дня. Вже у фазу трьох трійчастих листків ми побачили велику кількість бульбочок на корінні, а рослини сої були добре розвинені, що підтвердило ефективність препарату.

Із Ризоактивом ми працюємо не перший рік, але раніше застосовували рідкі форми інокулянту, а от на вугільній основі випробовували вперше.

Що можемо сказати? Однозначно, результатом задоволені, можливо, ще й погодні умови сприяли цьому, але препарат повністю виконує свої завдання.

Контакти

Інститут агроекології і природокористування НААН

03143, Україна, м. Київ,
вул. Метрологічна, 12
Тел. (044)-587-89-11;
(095) 608-58-52;
(063) 702-05-30;
(068) 676-43-41
e-mail: order@rizoaktiv.com